Zespół

malgorzata-galecka
MAŁGORZATA GAŁECKA - CABAN
ADWOKAT
Świadczy usługi na rzecz indywidualnych Klientów (w zakresie spraw rodzinnych, spadkowych i majątkowych oraz prawa pracy) oraz korporacyjnych (m.in. z zakresu prawa pracy).

Jest autorką publikacji z zakresu prawa pracy, reklamy i prawa prasowego dot. m.in. granic ingerencji prasy w prywatność osób publicznych, odpowiedzialności dziennikarzy za naruszenie dóbr osobistych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w kancelarii Wierzbowski Eversheds. Ukończyła Szkołę Prawa Angielskiego i Europejskiego (British Center for English and European Legal Studies, Cambridge University) oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.
michal-urbanowicz
Michał Urbanowicz
ADWOKAT
świadczy usługi na rzecz Klientów indywidualnych (w zakresie spraw cywilnych, rodzinnych oraz prawa pracy), a także zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w warszawskich kancelariach adwokackich oraz radcowskich. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz ukończył Szkołę Prawa Angielskiego i Europejskiego (British Center for English and European Legal Studies, Cambridge University).
mika-kopec
ANNA MIKA - KOPEĆ
ADWOKAT, OF COUNSEL
Zajmuje się prawem karnym i prawem karnym gospodarczym (tzw. white collar crimes).

Specjalizuje się w postępowaniach karnych międzynarodowych, reprezentowała klientów m.in. w sprawach o ekstradycję czy sprawach związanych z Europejskim Nakazem Aresztowania. Poza sprawami karnymi, zajmuje się również tematyką praw autorskich.

Mec. Mika-Kopeć prowadzi również szkolenia dla aplikantów z zakresu prawa karnego i cywilnego. organizowane przez ORA w Warszawie.
RADOSŁAW KRAWCZYK
APLIKANT ADWOKACKI
Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym i gospodarczym. Posiada doświadczenie procesowe w obsłudze osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Zajmuje się także bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych.

Radosław jest aplikantem adwokackim III roku Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.